صفحه نخست > Trips> ارمنستان > پکیج ورزشی 6 شب و 7 روزه

پکیج ورزشی 6 شب و 7 روزه

پکیج ورزشی 6 شب و 7 روزه
پکیج ورزشی
برای نمایش روی اکس کلیک کنید

29 JAN

Yerevan Armenia

زمان حرکت: 4 دی‌ماه، سه‌شنبه

اتوبوس وی‌آی‌پی 25 نفره

برگزاری سومین دوره کلاس‌های مربی‌گری و داوری زیر نظر فدراسیون جهانی بدنسازی نچرال

380$ + 1,600,00 Toman

خدمات: اقامت در هتل، صبحانه، ناهار، بلیط اتوبوس، ترانفر به سالن سمینار و ضیافت شام اختتامیه.

سورپرایز این دوره دوستان شرکت کننده به ویژه بانوان علاقمند به امر داوری طی توافق به عمل آمده بین ریاست فدراسیون بدنسازی نچرال ارمنستان و فدراسیون جهانی، افرادی که در کلاس های داوری شرکت نمایند، پس از گذراندن دوره مربوطه می توانند در مسابقه بین المللی جام بزرگ قاره اروپا-آسیا که در فروردین ۹۸ در ایروان برگزار می شود به عنوان کمک داور مسابقات حضور یابند و دفترچه بین المللی داوری دریافت نمایند و بعد از آن در مسابقات جهانی کانادا. میتوانند جهت ارتقاء مربیگری و داوری همراه تیم ما باشند.

شروع کلاسهای داوری در روز 6 دی ماه از ساعت 14:00 – 18:00 روزهای 7. 8. 9. 10 کلاس های مربیگری و مراسم اختتامیه و اهدای مدارک 10 دی ماه مصادف با 31 دسامبر است و سالن کمیته ملی المپیک تا ساعت 3 بعد از ظهر باز است. با این چیدمان مدت کلاس داوری 1 تا 5 روز و کلاس مربیگری 3 تا 5 روز خواهد بود.

شرکت بانوان و آقایان آزاد است. حداقل سن شرکت در کلاس 18 سال میباشد. کلاس‌ها به زبان انگلیسی و به همراه مترجم فارسی زبان میباشد. مدارک در آخرین روز برگزاری کلاس ها و بعد از برگزاری امتحان با حضور نماینده رسمی فدراسیون جهانی نچرال اعطا می‌گردد.

مدارک معتبر و بین المللی خواهد بود و مستقیماً از فدراسیون جهانی بدنسازی نچرال (بدون مصرف دارو) از آمریکا صادر می شود.

مدارک مورد نیاز: دو قطعه عکس، کپی پاسپورت، رزومه ورزشی (در صورت داشتن)

You can send your inquiry via the form below.